Opiniowanie umów

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie sporządzania i opiniowania umów. Stając w obliczu konieczności zawarcia umowy należy przeanalizować jej treść. Bardzo często pozornie niegroźne dla laika zapisy niosą wiele negatywnych konsekwencji. Warto zabezpieczać swoje interesy zawczasu i istotne umowy konsultować ze specjalistami.

W imieniu naszych klientów analizujemy zapisy zawarte w umowach zabezpieczając w odpowiedni sposób ich interesy. Gwarantujemy też wsparcie przy negocjowaniu poszczególnych zapisów. Mamy szerokie doświadczenie, które pozwala nam osiągać konsensus nawet w bardzo trudnych projektach umów. Zawsze doprowadzamy do stworzenia wersji dokumentów, które są akceptowalne przez naszego klienta. W swoich szeregach zatrudniamy prawników wyspecjalizowanych w prowadzeniu szeroko pojętych negocjacjach.

Opiniowanie umów nie jest zadaniem prostym. Skorzystaj z pomocy doświadczonego prawnika

Opiniowanie umów dla osób nie poruszających się biegle po przepisach prawa jest zajęciem karkołomnym. Próbując samodzielnie ingerować w zapisy umowy możemy drobnymi zmianami całkowicie zmienić jej warunki dodatkowo pogarszając swoją sytuację. Dla laika wiele istotnych zapisów może mało mówić, a nie rozróżniane podstawowej terminologii prawnej często doprowadza do ściągnięcia na siebie sporych kłopotów.

Kancelaria prawna w zakresie opiniowania umów oferuje:

  • korektę umów zgodnie z oczekiwaniami klienta
  • skuteczne negocjowanie warunków z drugą stroną
  • przystępne przedstawienie wad i zalet danego kontraktu
  • pomoc w sporządzeniu nowej, korzystnej umowy

Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście do sprawy i maksymalnie krótki czas realizacji zlecenia. Kancelaria świadczy usługę opiniowania umów „na odległość” poprzez pocztę elektroniczną. Zapraszamy również do osobistych spotkań w siedzibie kancelarii. W przypadku pytań służymy swoją pomocą i zachęcamy do kontaktu.